wydruk na nakrętkach wykonanych z tworzywa sztucznego

Druk na tworzywach – podstawa trwałej reklamy niezależnie od branży

Wydruki na tworzywach stanowią istotne uzupełnienie identyfikacji, wspierając działania promocyjne i reklamowe na różnych płaszczyznach. Szerokie zastosowanie tworzyw sztucznych przeznaczonych do zadruku sprawia, że na tym polu mamy wiele możliwości i tego typu produkcje mogą stanowić ciekawą i trwałą alternatywę dla papieru, folii, czy banerów.

Najważniejsze zalety wydruku na tworzywie

Najważniejsze zalety tego typu odpowiednio nadrukowanego podłoża to przede wszystkim:

  • Wysoka jakość,
  • Możliwość zastosowania wielu rozwiązań kolorystycznych i wymiarów,
  • Odporność na niekorzystne warunki zewnętrzne,
  • Możliwość wielokrotnego użytku elementów drukowanych bez szybkich strat na jakości.

Pozytywów powierzchni reklamowych/ informacyjnych na podłożu innym niż papier jest zdecydowanie więcej. Skupiliśmy się tu jedynie na tych kluczowych, które mają wpływ na kwestie istotne dla inwestorów. Wzięliśmy zatem pod uwagę finanse oraz czas ponawiania inwestycji w powiązaniu z zachowaniem walorów estetycznych, bo to nasi Klienci cenią najbardziej.

Plakart w Warszawie to zaufany partner w dziedzinie wydruków na tworzywach sztucznych. Na co zwracać uwagę?

Przy wyborze wydruków na tworzywie warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami, które pozwolą łatwo sprawdzić, czy będą one odpowiednim rozwiązaniem w konkretnej, indywidualnej sytuacji. Aby to zrobić, wystarczy odpowiedzieć sobie na 4 proste pytania:

  • Gdzie będą umieszczone?
  • W jakim celu mają być zastosowane?
  • Jak długo ma trwać kampania/ ekspozycja?
  • Czy w grę wchodzi ponowne użycie powierzchni, przykładowo w kolejnym sezonie?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania sugerują potrzebę zastosowania trwalszej formy przekazu/ reklamy, to znaczy że wydruk na wybranym tworzywie będzie rozwiązaniem idealnym – opłacalnym i skutecznym. W innych wypadkach polecamy druk na papierze lub komponowanie obrazu/ tekstu z szerokiej gamy folii samoprzylepnych (Tak na marginesie: tworzy się go metodą wycinania z wyjątkową precyzją, która finalnie nie odbiega od innych jakością).

Poniżej jako próbkę naszych możliwości przedstawiamy realizację wykonaną na zlecenie Galerii Renova w Warszawie. Polegała ona na wykonaniu kilku tablic PCV zadrukowanych metodą UV, służących podczas świątecznej kampanii promocyjno-informacyjnej.

Wyraźnie wyeksponowane zostały tu obok niebanalnego projektu nawiązującego do klimatu świąt: przyciągające kolory oraz idealna jakość druku dająca wrażenie realności bożonarodzeniowego drzewka oraz wyjątkowego worka bombek choinkowych.

Jeżeli potrzebujesz estetycznej i trwałej formy ekspozycji/ reklamy w idealnej jakości, z montażem lub bez, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem!

Przeczytaj także