znaki graficzne i litery 3d

Litery 3D i znaki graficzne 3D idealny sposób na efektywne zwrócenie uwagi Twoich klientów

Litery 3D i znaki graficzne 3D zawsze budziły podziw. Dawniej mogli sobie na nie pozwolić nieliczni, dziś dostępne są powszechnie. Poprzez swoją nowocześniejszą, bardziej namacalną formę mocno osadzoną w przestrzeni, są one nie tylko łatwiej dostrzegalne, ale także szybciej i skuteczniej przykuwają uwagę obserwatora niż tradycyjne pismo 2D.

W jakimś sensie zwłaszcza te podświetlane łączą w sobie przeszłość i przyszłość. Stanowią zaskakująco skuteczny most pomiędzy wczoraj i dziś. Dzieje się tak, ponieważ poprzez nawiązanie do klasycznych reklam z wykorzystaniem neonów, wyjątkowo skutecznie przywołują dla wielu odbiorców niezapomniany klimat XX wieku.

Znaki 3D oraz litery 3D dobrze wpisane w strategię reklamową podmiotu, niezależnie od użytych krojów, zastosowanych kształtów i kolorów bez wątpienia staną się jego najbardziej rozpoznawalną wizytówką. Tego w Plakart jesteśmy pewni.

Co zyskasz decydując się na użycie liter 3D oraz znaków graficznych 3D?

Litery, znaki graficzne przestrzenne (3D) mają swoją siłę i niekwestionowane zalety, do których zaliczamy przede wszystkim:

 • Dużą rozpoznawalność,
 • Pozytywny odbiór społeczny,
 • Możliwość zastosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń,
 • Praktycznie nieograniczone możliwości kreacji,
 • Łatwość łączenia z innymi formami.

Dzięki przestrzennym literom i znakom graficznym z łatwością zyskasz więc nie tylko dobre oznakowanie Twojej marki, ale także doskonałą rozpoznawalność w czasie. Jeśli chodzi o projekt, ograniczeniem może być jedynie wyobraźnia. Poprzez tę jednorazową inwestycję, masz szansę zapomnieć o dodatkowych wydatkach na wypromowanie miejsca/nazwy/produktu w technologii 3D.

O literach i znakach graficznych 3D w ofercie Plakart

W Plakart obecnie proponujemy konstrukcję i montaż znaków literowych i innych  znaków graficznych przestrzennych doskonałej jakości w opcjach:

 • Podświetlanych,
 • Bez podświetlenia.

W pracy wykorzystujemy najskuteczniejsze rozwiązania techniczne takie jak: ploter frezujący CNC, czy automatyczna giętarka do liter i znaków graficznych 3D. W połączeniu z naszym doświadczeniem i sprawdzonymi materiałami najwyższej jakości, pozwalają one osiągnąć efekt, który zaskoczy nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Jeśli chodzi o tworzywa, praktycznie nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Możemy skutecznie pracować między innymi we wszelkiego typu:

 • Tworzywach sztucznych,
 • Piankach,
 • Kompozytach,
 • Metalach,
 • Płytach MDF.

Katalog materiałów z których robimy litery i znaki graficzne 3D to otwarta księga, do której chętnie dołączymy inne podłoże, jeśli będzie ono spełniać wymagania niezbędne do realizacji.

Teraz kilka słów o naszych literowych i znakowych realizacjach

Jesteśmy szczególnie zadowoleni z realizacji zleceń naszych klientów z Warszawy, obejmujących na zdjęciu  1 litery przestrzenne wykonane z plexi, na zdjęciu 2 – napis z liter i znaków graficznych 3D.

napis w 3d Contigo

literki 3d na plexi

Dlaczego chcemy je pokazać bliżej także Tobie na naszym blogu? Pragniemy żebyś mógł/mogła łatwiej wyobrazić sobie, jak skutecznie podobne napisy reprezentują Twoją firmę lub inny produkt, jak zapadają w pamięć Twoich klientów, czy petentów. Jeśli jeszcze nie zastosowałeś magii znaków graficznych w Twoim otoczeniu, koniecznie skontaktuj się z nami i napraw ten błąd.