Druk na papierze Warszawa

Wydruk na papierze, który znajduje się w naszej ofercie, ma bardzo szerokie zastosowanie. Najczęściej spotykamy go na tablicach billboardowych, gdzie zastosowany jest wydruk na papierze typu blueback. Jest to medium o niebieskim spodzie, zapewniający, że plakat naklejony na inny plakat nie będzie prześwitywał. Ten rodzaj materiału nie posada własnego kleju.

Inne powszechne zastosowanie wydruków na papierze to postery w różnych formatach o różniej gramaturze.

Dzięki wysokiej rozdzielczości zadruku ploterów, oferowane przez nas wydruki cechuje bardzo wysoka jakość

Bardzo często stosowany jest specjalny papier do podświetleń. Dedykowany jest najczęściej dla nośników typu CityLight. Tego typu reklamy spotykamy np. na przystankach komunikacji miejskiej. Alternatywą dla papieru do podświetleń są klisze backlight oraz folie translucentne.

Przebojem na rynku reklamy zewnętrznej są tapety papierowe do zadruku wielkoformatowego, które aplikuje się tak samo jak popularne tapety. Istnieją także tapety z własnym klejem, co w znacznym stopniu ułatwia montaż. Takie medium to nieograniczone możliwości kreowania wizerunku w obiektach użyteczności publicznej jak również w mieszkaniach. Jest to alternatywa dla folii.

Adres

Plakart
ul. Odlewnicza 7
03-231 Warszawa

Kontakt