Reklama wizualna Warszawa

Szeroka gama produktów reklamy wizualnej jest jedną z podstawowych gałęzi produkcyjnych firmy Plakart. Jest także jest jednym z podstawowych elementów budowania wizerunku i rozpoznawalności marki firmy na rynku.

Realizujemy zamówienia na produkcję i montaż:

 • litery i loga przestrzenne
 • kasetony i semafory, w tym w wersji podświetlanej
 • tablice i szyldy reklamowe
 • ramki OWZ oraz inne elementy wystawiennicze
 • rozwiązania niestandardowe

W jaki sposób osiągamy wysoką jakość?

identyfikacja wizualna

W naszym parku maszynowym posiadamy zaawansowane urządzenia do produkcji elementów identyfikacji wizualnej. Należą do nich m.in.:

Ploter frezujący CNC. Przeznaczony jest do obróbki PMMA, PVC, płyt grawerskich, drewna, płyt meblowych itp.

Giętarka do liter 3D. Zautomatyzowane urządzenie do produkcji liter i znaków przestrzennych świecących. Automatyczny proces gięcia pozwala na uzyskanie odpowiedniego kąta i łuku danego znaku graficznego z dokładnością 0,05mm i 0,4 stopnia. Różnorodność obrabianych materiałów takich jak: taśmy z blachy aluminiowej, nierdzewnej, ocynkowanej alurapid, aluminiowej z hakiem ułatwiającej montaż lica zwiększa możliwości produkcyjne i podniesienie jakości.

Dlaczego Plakart?

Firma Plakart oferuje tego typu reklamę. Na podstawie przesłanego projektu technicznego wyprodukujemy dowolny znak lub literę przestrzenną lub kaseton w wersji podświetlanej lub bez dodatkowego oświetlenia. Stosowane przez nas materiały pochodzą od znanych producentów, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

Mamy duże doświadczenie oraz posiadamy zaawansowane urządzenia, dzięki którym skracamy czas realizacji zamówienia. Dodatkowo, oferujemy usługę montażu w dowolnym miejscu w Polsce.

Na co zwrócić uwagę?

Kasetony reklamowe

Oferowane przez nas kasetony, to dziś jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Ich budowa i parametry techniczne pozwalają na zastosowanie ich na zewnątrz i wewnątrz. Zastosowanie ekonomicznych źródeł oświetlenia sprawia, że nasze produkty będą widoczne nocą poprzez jasne i naturalne oświetlenie. Do produkcji tego typu reklam stosujemy komponenty renomowanych producentów.

Główne funkcje kasetonów:

 • Budowanie wizerunku
 • Informacyjna
 • Reklamowa

Kryteria doboru kasetonów

Podstawowym kryterium jest rodzaj logotypu. Istotnym elementem jest także dobrze dobrany rozmiar. Należy także ustalić jaka powierzchnia ma być podświetlana.

Podświetlane są litery – opcja pozwala wybrać jednostronne kasetony wykonane z frezowanego dibondu lub kasetony frezowane dwustronne

Podświetlana jest cała powierzchnia – kaseton jest produkowany na bazie profili stalowych, gdzie lico wykonane jest z plexi do podświetleń lub z nadrukiem.

Tablice i konstrukcje reklamowe Plakart

Tablice i konstrukcje reklamowe, których jesteśmy producentem to wysoka i trwała jakość wykonania. Najczęściej oferowanymi nośnikami reklamy są standardowe tablice o wymiarach 5,04×2,38m. Wykonujemy także konstrukcje pod banery o różnych formatach. Użyte materiały są zabezpieczone przez korozją.

Decydując się na współpracę z nami nasi Klienci mają wybór odnośnie rodzaju tablic reklamowych. Proponujemy między innymi:

 • tablice naścienne – miejsce mocowania to elewacje, mury, parkany
 • tablice wolnostojące – umieszczane na dwóch słupach zabetonowanych w gruncie
 • tablice przestawne – z platformą obciążającą, stawiane na nawierzchni
 • tablice w układzie „V” – na stałe związane z gruntem, dwie powierzchnie tablic ułożone pod kątem w kształcie litery „V”