O firmie

Potencjał, wiedzę i doświadczenie firmy Plakart z Warszawy w dziedzinie reklamy zewnętrznej budujemy od 2000 roku. Początki były bardzo skromne a zakres usług ograniczony, jednak z biegiem lat oferta Plakart wzbogacała się o nowe produkty i usługi, co pozwala dziś dumnie stwierdzić, że jesteśmy jednym z liderów na tym rynku w Warszawie.

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowych usług w zakresie reklamy wizualnej, zachowując wysoką jakość oraz optymalizację kosztów.

Fakt, że posiadamy własne zaplecze produkcyjne oraz kadrę montażystów sprawia, że mamy dokładny wpływ na cały proces realizacji zamówień.

Co oferujemy?

Nasza oferta dotyczy usług i produktów związanych z reklamą wizualną. Należą do niej m.in.:

Usługi Plakart dedykujemy wszystkim tym, którym zależy, aby w jednym miejscu, z pominięciem pośredników, zamówić usługi i produkty w optymalnie zaplanowanym budżecie.

Dlaczego Plakart?

Jesteśmy wiarygodnym i profesjonalnym partnerem w biznesie ponieważ:

  • posiadamy ugruntowaną pozycję wykonawcy reklam
  • dysponujemy nowoczesnym zapleczem produkcyjnym
  • produkujemy wyłącznie z materiałów renomowanych producentów
  • tworzymy zespół wykwalifikowanych instalatorów
  • zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień
  • charakteryzujemy się indywidualnym podejściem
  • służymy swoją wiedzą i doświadczeniem

Jak działamy?

Podstawowym elementem reklamy wizualnej jest zawsze wybór odpowiedniej metody i środków wyrazu, a ponieważ posiadamy know-how możemy pomóc naszym Klientom osiągnąć zamierzony cel.

Firma Plakart z Warszawy jest dziś liczącym się graczem na rynku reklamy zewnętrznej.

Długoletnia obecność w branży OOH potwierdzają setki wykonanych realizacji w całej Polsce jak również w takich krajach jak Czechy, Węgry, Słowacja czy Francja.

Adres

Plakart
ul. Odlewnicza 7
03-231 Warszawa

Kontakt