Totemy i kasetony reklamowe Warszawa

Totem to duża, pionowa reklama najczęściej podświetlana. Z założenia jej celem jest informacja kierunkowa. Posiadają stabilną wewnętrzną konstrukcję, budowaną z profili metalowych. Całą konstrukcję spawamy i zabezpieczamy przed wpływem warunków atmosferycznych. Lico totemów reklamowych może być wykonane z aluminium, paneli kompozytowych lub z plexi. Standardowo totemy posiadają oświetlenie LED.

Kasetony reklamowe

Oferowane przez nas kasetony, to dziś jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Ich budowa i parametry techniczne pozwalają na zastosowanie ich na zewnątrz i wewnątrz. Zastosowanie ekonomicznych źródeł oświetlenia sprawia, że nasze produkty będą widoczne nocą poprzez jasne i naturalne oświetlenie. Do produkcji tego typu reklam stosujemy komponenty renomowanych producentów.

Główne funkcje kasetonów reklamowych:

  • Budowanie wizerunku
  • Informacyjna
  • Reklamowa

Kryteria doboru kasetonów

Podstawowym kryterium jest rodzaj logotypu. Istotnym elementem jest także dobrze dobrany rozmiar. Należy także ustalić jaka powierzchnia ma być podświetlana.

  • Podświetlane są litery – opcja pozwala wybrać jednostronne kasetony wykonane z frezowanego dibondu lub kasetony frezowane dwustronne
  • Podświetlana jest cała powierzchnia – kaseton jest produkowany na bazie profili stalowych, gdzie lico wykonane jest z plexi do podświetleń lub z nadrukiem.

Adres

Plakart
ul. Odlewnicza 7
03-231 Warszawa

Kontakt