Reklama zewnętrzna to nasza specjalność

Kasetony reklamowe – prestiż na każdą kieszeń

Kasetony reklamowe to ważne elementy wizerunkowe firm, czy instytucji. Korzystają z nich banki, sieci handlowe, jak również instytucje kulturalne. Na stałe wpisały się w naszą przestrzeń publiczną i wyparły tak popularne niegdyś i efektowne neony. Na szczęście te drugie powoli wracają na ulice naszych miast, przypominając ich urok i wdzięk.

Współcześnie mamy do czynienia bardzo często z chaosem reklamowym w przestrzeni publicznej. Niestety w wielu przypadkach króluje bylejakość, zarówno wykonania, jak i przekazu. Co można zrobić? Postawić na jakość. Dotyczy to wykonania, umiejscowienia oraz treści, jaką kaseton będzie nosił.

Dobrze zaprojektowane kasetony to nie tylko efektownie wyglądająca reklama, ale także i przede wszystkim skuteczny nośnik informacji. W Plakart kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania. Można więc postawić znak równości pomiędzy wykonaniem a prestiżem. Dysponujemy wiedzą i środkami, które wykorzystujemy do produkcji kasetonów reklamowych dla naszych klientów z Warszawy, jak również innych miast w Polsce.

W naszych kasetonach reklamowych znajdziesz:

  • Doskonałej jakości materiały,
  • Harmonijne wybarwienie, które nie boi się promieni UV,
  • Dobre i energooszczędne oświetlenie całości, by marka była rozpoznawana w dzień i w nocy,
  • Wreszcie trwałość konstrukcji, której inni będą Ci zazdrościć (bo jednorazowa inwestycja przetrwa wiele).

Kasetony reklamowe: komu przyniosą największe korzyści?

Odpowiedź jest prosta. Każdy klient Plakart, który zaufał nam jako profesjonalistom w dziedzinie reklamy zewnętrznej, w tym, w zakresie produkcji kasetonów reklamowych, może być pewny, że otrzyma produkt wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Estetyczny kaseton podnosi prestiż miejsca, wyróżnia i pośrednio wpływa na wizerunek.

Co nowego w Plakart

Już dziś z przyjemnością chwalimy się naszymi ostatnimi realizacjami.

Sieć TXM Textilmarket powierzyła nam projekt obejmujący produkcję i montaż 3 różnych typów kasetonów dla nowych sklepów w Białej Podlaskiej, Podkowie Leśnej oraz Terespolu.

Do produkcji użyliśmy wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych. Każdy z wyprodukowanych przez nas kasetonów został podświetlony trwałymi i energooszczędnymi diodami LED. Do podświetlenia wykorzystaliśmy specjalne plexi stosowane w kasetonach podświetlanych jak również, jak to miało miejsce w Terespolu – baner do podświetleń. Każdy z kasetonów różni się od siebie konstrukcją i użytymi materiałami, ale mają jedną cechę wspólną JAKOŚĆ i TRWAŁOŚĆ.

Wybrana realizacja poniżej.

Kasetony reklamowe wykonane przez Plakart

Chcesz mieć taki nowoczesny kaseton reklamowy jako nietuzinkową wizytówkę Twojego sklepu, czy innego podmiotu, w cenie, która pozytywnie Cię zaskoczy? Nic prostszego – skontaktuj się z nami lub zostaw swoje dane. Wtedy my skontaktujemy się z Tobą i spełnimy Twoje życzenia odnośnie kasetonów reklamowych – ich produkcji oraz montażu nie tylko w Warszawie.

Oto nasz aktualny telefon: +48 512 664 556 i fax: 22 811 02 36 – Plakart.

Najlepiej zadzwoń już teraz i umów się wstępnie na rozmowę o kasetonach reklamowych, idealnych dla Twojej inwestycji. Nie zapomnij zajrzeć na nasz profil FB, tam więcej zdjęć z naszych innych realizacji nie tylko w Warszawie.