Montaż reklam z podnośnika – gdy drabina nie wystarczy

Montaż urządzeń reklamowych można przeprowadzić na wiele sposobów. Wybór metody zawsze zależy od kilku czynników. Do tych najważniejszych i decydujących, zaliczyć trzeba z pewnością miejsce, w którym zamierzamy zamontować nośnik reklamowy. Kolejnym czynnikiem jest typ reklamy (baner, kaseton, semafor, tablica naścienna itp.), rodzaj elementów mocujących (np. rodzaj podkonstrukcji) oraz wielkość.

Określenie wysokości, na której planujemy przeprowadzić montaż determinuje nas do podjęcia decyzji o wyborze pomiędzy wykonaniem usługi wymagającej użycia podnośnika lub przeprowadzeniem montażu z drabiny.

Na rynku jest wiele firm oferujących usługę montażu z podnośnika o różnych wysokościach. Warto zawsze korzystać z profesjonalnych i sprawdzonych usługodawców, do których niewątpliwie zalicza się Plakart. Należy zwrócić także uwagę na jeszcze jedną ważną sprawę. Samo wynajęcie podnośnika to połowa sukcesu. Za pełny sukces odpowiada także doświadczenie montażystów. Pracownicy firmy Plakart to specjaliści w tej dziedzinie i z pewnością każdą usługę wykonają profesjonalnie z dbałością o wysoką jakość.

O montażu reklam z podnośnika okiem specjalisty

Montaż montażowi nierówny. Bywa, że wykonanie usługi instalacji np. banera, to sprawa banalnie prosta, szczególnie, jeśli nie wymaga użycia drabiny ani tym bardziej podnośnika. Taki montaż może przeprowadzić nawet laik. Zdarza się jednak, że Klient oczekuje, że reklama będzie na wysokości, powiedzmy 20 m. W takiej sytuacji nie ma innego wyjścia, jak przeprowadzić przedsięwzięcie z wykorzystaniem podnośnika koszowego i wykwalifikowanego zespołu montażystów.

Przed każdym montażem przeprowadzamy dokładną analizę projektu. Bierzemy pod uwagę typ reklamy, wielkość, wagę, elementy konstrukcyjne, oczywiście wysokość jak również aspekt oświetlenia. Celem jest wykonanie usługi, która przede wszystkim spełnienia wszelkie wymogi bezpieczeństwa, a także estetyki. Poprawnie zamontowana reklama to gwarancja, że będzie służyła kilka lat budując pozycję marki lub produktu na konkurencyjnym rynku.

Montowanie reklamy z podnośnika – dlaczego z Plakart naprawdę warto?

Montaż reklam z wykorzystaniem podnośnika z pomocą Plakart to gwarancja jakości i trwałości. To gwarancja, że przekaz jest dobrze czytelny i spełnia swoje podstawowe funkcje informacyjne i wizerunkowe. To także pewność, że reklama będzie służyła przez długi czas, a my obejmiemy ją serwisem posprzedażowym.

Gwarantujemy, że posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie jak również niezbędne narzędzia pracy (w tym podnośnik koszowy), aby w terminie, szybko i sprawnie oraz zachowując zasady bezpieczeństwa podjąć się montażu:

Obok tego zajmujemy się również:

Przekonali się o tym już między innymi nasi Klienci, tacy jak jedna z największych sieci handlowych – TXM, dla której wykonaliśmy usługę produkcji i montażu kasetonów podświetlanych w kilku lokalizacjach na terenie kraju, oczywiście za pomocą podnośnika. Oto efekt:

montaż z podnośnika

produkcja i montaż z podnośnika reklamy od Plakart

Jeśli chcesz, by Twoja reklama zwłaszcza w Warszawie, czy okolicach służyła Ci długo i skutecznie tak jak służy między innymi TXM, Operze Narodowej, czy Galerii Renova, skontaktuj się z biurem Plakart i zaangażuj naszą ekipę do montażu z podnośnika i nie tylko.